Prints 2014

Po půl roce jsem se na chvíli zastavil a přebral si v palici, co se všechno vlastně stalo. Prolezl jsem znova fotky, které se mi za tu dobu mého cvakání povedly udělat a mají koule. S častýma otázkama od fellaz a z velké části i vás bando, co mě sledujete a máte zájem mít moje fotky na zdi, jsem… chcete vědět víc?

The Mag. Strictly skateboarding

Už nevím kdy přesně, ale z Rady na pivku vypadlo, že připravuje skateovej mag. Já nikdy nechtěl být součástí toho, co se u nás děje. Nepřijde mi to ani trochu zajímavé, jak po psané, tak už vůbec né po té fotografické stránce. Ale když mi o tomhle projektu Rada řekl víc, bylo mi jasné, že tohle je… chcete vědět víc?

The One...

Někde jsem slyšel, že... 1 z 10 fotek jsi spokojenej 1 ze 100 se líbí 1 z 1000 se je dobrá 1 z 10000 je skvělá a 1 ze 100000 je „TA“ fotka Tahle fotka Ondry Bauera z Ischglu je pro mě tou fotkou o které s čistým svědomím řeknu, že to je „TA“ fotka.  Nechci k tomu nic psát, nemyslím si, že to… chcete vědět víc?

Pt. 4 Revy chillin'

Když jsme v Revy chtěli dát chill, nebylo zase tolik možností, jak využít volnej čas. Ono tam ani není moc jak. Když nepočítám procházky, bazén nebo knajpu... Kam stejně nelezeš, protože by ses nedoplatil za ten chlast. Vojtu napadlo, že by jsme si dali jeden den trip na hotsprings. Fakt skvělej… chcete vědět víc?

Pt. 3 Revelstoke Ridin'

Proto jsem za klukama do Revy jel... Po snídani nahážeš věci do trucku a palba do resortu, kde jsme trávili 80% času. Na splitech jsme to hecli 2x, napadla taková darda, že bylo o držku vůbec někam chodit. Největší jeba, když dojedeš v powder days do resortu a přivítá tě ...frontička... … chcete vědět víc?

Pt. 2 Revelstoke BC

Nejvíc miluju ty rána, kdy se totálně rozjebanej probudíš v 4:15, protože musíš na bus. Jedinná klika, že na bus do Revy! Díky bohu nás Tom v tom nenechal a hodil nás na Greyhounda. Žádný velký eskapády, sedneš – usneš – jedeš – probudíš se po 2,5h – furt jseš ve Vanu – usneš. Jedeš 8h, mezi tím… chcete vědět víc?

Pt.1 Way to Vancouver

Nebudu to prodlužovat zbytečnýma sladkýma kecama... Byl jsem jezdit v Kanadě. Od 14 jsem sledoval ještě na VHSkách snowboardová videa, kde každý freeride a backcountry part byl z Revelstoke. Od té doby jsem měl jedinný sen. Dostat se tam a zažít to. Splnil jsem si ho až letos... Velkej hec byl,… chcete vědět víc?

Vlněna Slackline

Vlněna je polorozpadlej areál bývalé továrny na textil. Celej je zabedněnej, vyrabovanej, rozbitej a tenhle rok ho čeká demolice. Tohle místo má silnou atmosféru! Jen když jim prolézáš, tak to pochopíš. Musel jsem něco vymyslet před tím, než bude nenávratně pryč a postaví se místo ní zase nějaké… chcete vědět víc?

Moje spolupráce s Fujifilmem a x100 v kapse

Ani já jsem nebyl jinej, když jsem hned z první odsoudil malé mirrorless foťáky... Ano ano, měl jsem raději držet hubu, jelikož se mi žádný pořádně do ruky nedostal. Díky bohu, se staženým ocasem a moc rád musím přiznat, že jsem to fakt nevychytal.    Hned ze startu říkám, že tohle není žádná… chcete vědět víc?

Redbull Illume Image Quest 2013...

Je fotografická soutěž sportovních fotek. Z mého pohledu fotografická "Olympiáda". Ještě než jsem začal fotit, sledoval jsem pořád dokola tyhle fotky. Často jsem ani nechápal a chápat zřejmě nebudu, jak moc našlapané fotky se dají udělat... www.redbullillume.com Můj sen, kterého jsem chtěl… chcete vědět víc?