Prints 16.

Po dlouhé době, co jsem odjel do Kanady... Jsem zpět.  Rozhodl jsem se udělat limitovanou edici printů. Bude to jen pár nejlepších fotek, které si myslím, že fakt stojí za to, aby na tom plátně byly.

Chci to udělat jinak, než je to dneska normální. Sere mě už, co se v dnešní době děje... Každej sedí schovanej za telefonem, komplem a lidi nejsou schopní spolu už normálně ani pokecat, aniž by nedrželi ten dementní telefon.

Winter.

Stejný to je i s fotkama... Facebook, instagram jsou přesycené fotkama a prázdnýma rádoby kecama a storytelingem o tom, kde co kdo viděl a jak cool to bylo, ikdyž to ve většině případů má k pravdě na míle daleko. Proto bych to já chtěl udělat jinak, vlastně asi úplně naopak. Byl bych rád, když by se zase dostaly fotky na zeď. Moc se jich poslední dobou ven z mé strany na net nedostává z jednoho prostého důvodu. Čím dál častěji jsou totiž v magazínech nebo knihách, není podstatné v jakých. Podstatné je, že se tisknou a nejsou jen digitální. 

Bike.

Mám tenhle svůj malej výběr, ze kterého některé fotky ani venku ještě nebyly. Parádních fotek mám mnohem víc a moc rád je ukážu každému, kdo by si sám chtěl vybrat. Každému, kdo si pujde v klidu sednout na pivko a pokecat, vybrat si, poslechnout si jaký příběh, která fotka vypráví a jak vlastně vnikla. 

Nature.

Nechci být ten supercool fotograf co na sociálních sítích zvládá okecat kde co a udělat z toho sen všech snů. Sem pořád stejnej naivní vůl, ale co... I kdyby jsi byl jeden ze 100, budu fakt rád, že to pořád v někom ještě je. Dojít na pivko, pár jich tam poslat, pokecat a když vybereš tak vybereš. Když ne, aspoň by tě to mohlo vytrhnout z té digitální bubliny.

Fotka je natiskutá na fotoplátně, které je natažené na dřevěném rámu 90x60cm. Cena za obraz je 2590,- 

Peace.