Vlněna Slackline

Vlněna je polorozpadlej areál bývalé továrny na textil. Celej je zabedněnej, vyrabovanej, rozbitej a tenhle rok ho čeká demolice. Tohle místo má silnou atmosféru! Jen když jim prolézáš, tak to pochopíš. Musel jsem něco vymyslet před tím, než bude nenávratně pryč a postaví se místo ní zase nějaké… chcete vědět víc?

Moje spolupráce s Fujifilmem a x100 v kapse

Ani já jsem nebyl jinej, když jsem hned z první odsoudil malé mirrorless foťáky... Ano ano, měl jsem raději držet hubu, jelikož se mi žádný pořádně do ruky nedostal. Díky bohu, se staženým ocasem a moc rád musím přiznat, že jsem to fakt nevychytal.    Hned ze startu říkám, že tohle není žádná… chcete vědět víc?

Redbull Illume Image Quest 2013...

Je fotografická soutěž sportovních fotek. Z mého pohledu fotografická "Olympiáda". Ještě než jsem začal fotit, sledoval jsem pořád dokola tyhle fotky. Často jsem ani nechápal a chápat zřejmě nebudu, jak moc našlapané fotky se dají udělat... www.redbullillume.com Můj sen, kterého jsem chtěl… chcete vědět víc?

Emotive skateboards

Je to asi rok, co jsem poznal Zdenu Rybára... Stará puška, která má ryze čisté skejtové srdce. Je to dobrých 22 let od toho, co se poprvé postavil na desku a bude na ní lítat do poslední chvíle. Tenhle příspěvěk nebude o bůhví jakém technickém focení, je hlavně o Zdenovi. Životním stylu, kterej jde… chcete vědět víc?

Pietro Handmade Bikes

Před nějakým časem jsem se seznámil s Petrem "Kaktusem" Waśniowskim, mladým klukem, který si bez ohledu na okolí začal plnit svůj sen. Vyrábí kola na zakázku, vyrábí je ve své dílně, ručně, srdcem... Petr se mi ozval, jestli bych byl ochotný mu vyfotit pár fotek v dílně. Když mi poslal video a… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »