Prints 21.

O pár let později... S klasickou nepravidelností... Po mnoha žádostech o printy a mojí klasciké odpovědi ''počkej si na Vánoce''.  Letos bych opět rád printy udělal. Nebudu, ale nabízet pár fotek jako vždy - udělejme to víc lidsky. Samozřejmě je výběr na vás a vybírat můžete na instagramu, webu,… chcete vědět víc?

Japan

Po tom, co je teď každej storyteller, influencer a podobný kokotiny, aby lidi vypadali zajímavě a důležitě... Ikdyž ví vesměs hovno a jsou rádi, že si dosmýkaj prdel autem až k nejprofláklejšímu spotu. Udělaj si uplně stejný fotky, který má každej ocas a sbíraj srdíčka. Mám na salámu. Docela jsem… chcete vědět víc?

Blackhills trip.

Jedu domů přes Olmik a jak vždycky se stavím u Kamila. To vždycky vymýšlíme co by, kdyby... chcete vědět víc?

Traditional Glass blowers Kvetna.

Když mi zazvonil telefon od Kotyho, jestli bych měl zájem fotit tradiční skláře... Nemohl jsem odmítnout! Každej člověk co umí svoje řemeslo, je pro mě jako dar z nebe.  Byli jsme točit a fotit pro Meduse - exkluzivni vodní dýmky. Nechci, ale psát o produktu. Je jasný, že je samozřejmě high-end… chcete vědět víc?

Riding Kootenays Pt.1

První video z Kanady... Druhé z Northshore…, třetí… A pak je úplně jasný, jak vzniká ten pocit, že se tam prostě musíš dostat a vyzkoušet to. I když jsi ve skutečnosti na kole v životě neseděl. Čumíš na ty videa na konci zimy na baráku v Revy a přemýšlíš, kde vzít love na kolo. Díky "bohu" aka… chcete vědět víc?

Two days in Venice.

Když jsme se s Eliškou vrátili z Kanady, moc jsme doma nepobyli. Po týdnu jsme se opět sbalili a na 2 dny jsme jeli do podzimních Benátek. Počasí nám dopřálo kromě sněhu klasicky uplně vše. Takže 2 dny ve 20ti fotkách. Enjoy!  chcete vědět víc?

Flyin' over Áger with Klaudia Bulgakow

Nějakej ten pátek před tím než jsem se zdekoval do Kanady jsem se namotal do focení s mistriní světa v paraglidingu, Klaudií Bulgakow. Neměl jsem na to love ani čas, ale taky jsem neměl ani pomyšlení říct, že ne... Letenka Praha - Barca, kde mě nabrali kluci a jeli jsme směr Áger, malé městečko… chcete vědět víc?

Re.velstoked!

Po delší době... Je potřeba vyslat do světa, co se tady vlastně stalo... V první řadě je potřeba poděkovat klukům, co se o mě postarali a potahali mě tady po horách. Obrovskej dík a vděčnost patří Honymu, Venovi, Hanesovi, Filipovi, Oslovi, Martinovi a Adamovi a všem se kterýma sem měl to… chcete vědět víc?

Rozhodl jsem se odjet...

...do Kanady a na rok. Nehledám lepší život ani nechci dovézt balík peněz. Prostě jsem jel a uvidím co se bude dít. Vzali jsme to s Eli přes Vancouver k Tomovi a Zuze, kde jsem Elčis nechal na týden a zdekoval jsem se do Utahu. Dostal jsem akreditaci na Redbull Rampage, kterej samozřejmě narvu… chcete vědět víc?

Zakovsky handcrafted leather goods

S Luďkem Žákovským jsem se poznal v Tilaku... Po nějaké době mi řekl, že by měl prosbu... Říkám: „No jasně, pojď si! Co by jsi potřeboval?“ Stojíme před kanclem u auta a z Luďi vypadne, že dělá ručně kožené pásky a peněženky. Nepřemýšlím ani sekundu a hned souhlasím s čímkoliv co ještě nestihl… chcete vědět víc?

Tilak katalog No.1

Když ti dojde mail a za jménem vidíš @tilak.cz, fakt se na chvíli zasekneš... O co tady jde? To je zas nějaká haluz beztak. Po pár dalších mailech zjišťuješ, že Rada ztratil slovo. Slovo dalo slovo a já nevěřícně souhlasil, heh souhlasil... Jsem se kurva modlil aby to nebyl sen, ale realita. A už… chcete vědět víc?

Norway .14

1 Auto 5000 Km 6 Trajektů 4 Lidé 5 Zemí Fujifilm x100s A žádný zbytečný kecy okolo, protože si nemyslím, že by bylo nějakých potřeba.   chcete vědět víc?

The Mag. Strictly skateboarding

Už nevím kdy přesně, ale z Rady na pivku vypadlo, že připravuje skateovej mag. Já nikdy nechtěl být součástí toho, co se u nás děje. Nepřijde mi to ani trochu zajímavé, jak po psané, tak už vůbec né po té fotografické stránce. Ale když mi o tomhle projektu Rada řekl víc, bylo mi jasné, že tohle je… chcete vědět víc?

The One...

Někde jsem slyšel, že... 1 z 10 fotek jsi spokojenej 1 ze 100 se líbí 1 z 1000 se je dobrá 1 z 10000 je skvělá a 1 ze 100000 je „TA“ fotka Tahle fotka Ondry Bauera z Ischglu je pro mě tou fotkou o které s čistým svědomím řeknu, že to je „TA“ fotka.  Nechci k tomu nic psát, nemyslím si, že to… chcete vědět víc?

Pt. 4 Revy chillin'

Když jsme v Revy chtěli dát chill, nebylo zase tolik možností, jak využít volnej čas. Ono tam ani není moc jak. Když nepočítám procházky, bazén nebo knajpu... Kam stejně nelezeš, protože by ses nedoplatil za ten chlast. Vojtu napadlo, že by jsme si dali jeden den trip na hotsprings. Fakt skvělej… chcete vědět víc?

Pt. 3 Revelstoke Ridin'

Proto jsem za klukama do Revy jel... Po snídani nahážeš věci do trucku a palba do resortu, kde jsme trávili 80% času. Na splitech jsme to hecli 2x, napadla taková darda, že bylo o držku vůbec někam chodit. Největší jeba, když dojedeš v powder days do resortu a přivítá tě ...frontička... … chcete vědět víc?

Pt. 2 Revelstoke BC

Nejvíc miluju ty rána, kdy se totálně rozjebanej probudíš v 4:15, protože musíš na bus. Jedinná klika, že na bus do Revy! Díky bohu nás Tom v tom nenechal a hodil nás na Greyhounda. Žádný velký eskapády, sedneš – usneš – jedeš – probudíš se po 2,5h – furt jseš ve Vanu – usneš. Jedeš 8h, mezi tím… chcete vědět víc?

Pt.1 Way to Vancouver

Nebudu to prodlužovat zbytečnýma sladkýma kecama... Byl jsem jezdit v Kanadě. Od 14 jsem sledoval ještě na VHSkách snowboardová videa, kde každý freeride a backcountry part byl z Revelstoke. Od té doby jsem měl jedinný sen. Dostat se tam a zažít to. Splnil jsem si ho až letos... Velkej hec byl,… chcete vědět víc?

Vlněna Slackline

Vlněna je polorozpadlej areál bývalé továrny na textil. Celej je zabedněnej, vyrabovanej, rozbitej a tenhle rok ho čeká demolice. Tohle místo má silnou atmosféru! Jen když jim prolézáš, tak to pochopíš. Musel jsem něco vymyslet před tím, než bude nenávratně pryč a postaví se místo ní zase nějaké… chcete vědět víc?

Moje spolupráce s Fujifilmem a x100 v kapse

Ani já jsem nebyl jinej, když jsem hned z první odsoudil malé mirrorless foťáky... Ano ano, měl jsem raději držet hubu, jelikož se mi žádný pořádně do ruky nedostal. Díky bohu, se staženým ocasem a moc rád musím přiznat, že jsem to fakt nevychytal.    Hned ze startu říkám, že tohle není žádná… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »