Prints 17/18

Letos jen 7 printů...  Je to z toho důvodu, že jsem přišel o 7 let své práce, protože se mi posral i zálohovej disk. Kurva!  Printy jsou jen ty nejlepší fotky z CZ/SK, co pro mě mají nějakou hodnotu.  Klasicky, jako každej rok... 90x60cm plátno na dřevěném rámu.  2.590.- Adam Semerák - Kálnica … chcete vědět víc?

Blackhills trip.

Jedu domů přes Olmik a jak vždycky se stavím u Kamila. To vždycky vymýšlíme co by, kdyby... chcete vědět víc?

Traditional Glass blowers Kvetna.

Když mi zazvonil telefon od Kotyho, jestli bych měl zájem fotit tradiční skláře... Nemohl jsem odmítnout! Každej člověk co umí svoje řemeslo, je pro mě jako dar z nebe.  Byli jsme točit a fotit pro Meduse - exkluzivni vodní dýmky. Nechci, ale psát o produktu. Je jasný, že je samozřejmě high-end… chcete vědět víc?

Riding Kootenays Pt.1

První video z Kanady... Druhé z Northshore…, třetí… A pak je úplně jasný, jak vzniká ten pocit, že se tam prostě musíš dostat a vyzkoušet to. I když jsi ve skutečnosti na kole v životě neseděl. Čumíš na ty videa na konci zimy na baráku v Revy a přemýšlíš, kde vzít love na kolo. Díky "bohu" aka… chcete vědět víc?

Two days in Venice.

Když jsme se s Eliškou vrátili z Kanady, moc jsme doma nepobyli. Po týdnu jsme se opět sbalili a na 2 dny jsme jeli do podzimních Benátek. Počasí nám dopřálo kromě sněhu klasicky uplně vše. Takže 2 dny ve 20ti fotkách. Enjoy!  chcete vědět víc?

Prints 16.

Po dlouhé době, co jsem odjel do Kanady... Jsem zpět.  Rozhodl jsem se udělat limitovanou edici printů. Bude to jen pár nejlepších fotek, které si myslím, že fakt stojí za to, aby na tom plátně byly. Chci to udělat jinak, než je to dneska normální. Sere mě už, co se v dnešní době děje... Každej… chcete vědět víc?

Flyin' over Áger with Klaudia Bulgakow

Nějakej ten pátek před tím než jsem se zdekoval do Kanady jsem se namotal do focení s mistriní světa v paraglidingu, Klaudií Bulgakow. Neměl jsem na to love ani čas, ale taky jsem neměl ani pomyšlení říct, že ne... Letenka Praha - Barca, kde mě nabrali kluci a jeli jsme směr Áger, malé městečko… chcete vědět víc?

Re.velstoked!

Po delší době... Je potřeba vyslat do světa, co se tady vlastně stalo... V první řadě je potřeba poděkovat klukům, co se o mě postarali a potahali mě tady po horách. Obrovskej dík a vděčnost patří Honymu, Venovi, Hanesovi, Filipovi, Oslovi, Martinovi a Adamovi a všem se kterýma sem měl to… chcete vědět víc?

Rozhodl jsem se odjet...

...do Kanady a na rok. Nehledám lepší život ani nechci dovézt balík peněz. Prostě jsem jel a uvidím co se bude dít. Vzali jsme to s Eli přes Vancouver k Tomovi a Zuze, kde jsem Elčis nechal na týden a zdekoval jsem se do Utahu. Dostal jsem akreditaci na Redbull Rampage, kterej samozřejmě narvu… chcete vědět víc?

Zakovsky handcrafted leather goods

S Luďkem Žákovským jsem se poznal v Tilaku... Po nějaké době mi řekl, že by měl prosbu... Říkám: „No jasně, pojď si! Co by jsi potřeboval?“ Stojíme před kanclem u auta a z Luďi vypadne, že dělá ručně kožené pásky a peněženky. Nepřemýšlím ani sekundu a hned souhlasím s čímkoliv co ještě nestihl… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »